URNIK
Ponedeljek: 25.9.2017
9.30 odhod izpred šole;
10.30 prihod v CŠOD Planica, uvodna navodila, seznanitev s hišnim redom, namestitev po sobah;
12.00 – 13.00 kosilo;
13.00 – 14.00 usmerjen prosti čas;
14.00 – 17.00 skupina B: nordijska hoja, skupina C: kolesarjenje;
17.00 – 18.30 usmerjeni prosti čas;
18.30 – 19.30 večerja;
19.30 – 21.00 večerna animacija;
21.00 priprava na spanje;
22.00 nočni počitek:
Torek: 26.9.2017
7.00 budnica;
7.00 – 8.00 jutranja telovadba, zajtrk;
8.00 – 12.30 skupina B: Tromeja in naravni rezervat Zelenci, skupina C: pohod na Slemenovo Špico;
12.30 – 13.30 kosilo;
13.30 – 14.00 usmerjen prosti čas;
14.00 – 17.00 skupina B: Tromeja in naravni rezervat Zelenci, skupina C: pohod na Slemenovo Špico;
17.00 – 18.30 usmerjeni prosti čas;
18.30 – 19.30 večerja;
19.30 – 21.00 večerna animacija;
21.00 priprava na spanje;
22.00 nočni počitek:
Sreda: 27.9.2017
7.00 budnica;
7.00 – 8.00 jutranja telovadba, zajtrk;
8.00 – 12.30 skupini B + C: Tamar in izvir Nadiže (plezanje v naravni steni);
12.30 – 13.30 kosilo;
13.30 – 14.00 usmerjen prosti čas;
14.00 – 17.00 skupini B + C: Tamar in izvir Nadiže (plezanje v naravni steni), osnove orientacije;
17.00 – 18.30 usmerjeni prosti čas;
18.30 – 19.30 večerja;
19.30 – 21.00 večerna animacija;
21.00 priprava na spanje;
22.00 nočni počitek:
Četrtek: 28.9.2017
7.00 budnica;
7.00 – 8.00 jutranja telovadba, zajtrk;
8.00 – 12.30 skupina B: Geografske značilnosti Planice in Tamarja/zgodovina smučarskih skokov in poletov, skupina C: nordijska hoja;
12.30 – 13.30 kosilo;
13.30 – 14.00 usmerjen prosti čas;
14.00 – 17.00 skupini B in C: orientacijski tek;
17.00 – 18.30 usmerjeni prosti čas;
18.30 – 19.30 večerja;
19.30 – 21.00 večerna animacija;
21.00 priprava na spanje;
22.00 nočni počitek:
Petek: 29.9.2017
7.00 budnica;
7.00 – 8.00 jutranja telovadba, zajtrk;
8.00 – 12.30 skupina B: kolesarjenje, skupina C: Geografske značilnosti Planice in Tamarja/zgodovina smučarskih skokov in poletov;
12.30 – 13.30 kosilo;
13.30 – 14.00 urejanje prostorov in pakiranje;
14.00 – 14.30 zaključni zbor;
14.30 – 15.30 prihod v Kranj.
Opomba: v primeru slabega oz. nestanovitnega vremena je možno spreminjanje programa.